تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

ساموئل ال جکسون به جمع بازیگران Spider-Man: Far From Home پیوست

ساموئل ال جکسون و کوبی اسمالدرز به جمع بازیگران Spider-Man: Far From Home پیوستند. به گزارش والچر، این ۲ بازیگر یک‌بار دیگر قرار است در جهان مارول  به ایفای نقش نیک فیوری با بازی ال جکسون و ماریا هیل با بازی اسمالدرز بپردازند. با بررسی این خبر در گیم‌نیوز همراه باشید و بدانید که اگر هنوز Avengers: Infinity War را ندیده‌اید ادامه‌ی این متن می‌تواند برای شما عواقب غیرقابل برگشتی به نام اسپویل را داشته باشد!

همان‌طور که درصحنه‌ی بعد از تیتراژ Avengers: Infinity War دیدیم نیک فیوری و ماریا هیل هم از شانس بدشان جز آن نصف موجودات کهکشان بودند که با بشکن تانوس غیب شدند و به روایتی مردند. حال Far From Home جوری برنامه‌ریزی‌شده است که در جولای ۲۰۱۹ اکران شود یعنی ۳ ماه بعد از اکران قسمت چهارم Avengers در آوریل.

بدون شک بسیاری از شخصیت‌های محوشده توسط تانوس به نحوی دوباره به جهان مارول برمی‌گردند که این شامل این ۲ شخصیت هم می‌شود البته سونی هنوز راجع به نقش و برگشت این دو در Far From Home نظر رسمی نداده است.

Far From Home در حال حاضر در حال فیلم‌برداری است و جان واتس که کارگردانی قسمت قبلی فیلم را هم بر عهده داشت برای کارگردانی این قسمت هم برگشته است. به‌جز ال جکسون و کوبی اسمالدرز هم جیک جیلنهال در نقش ضدقهرمان داستان قرار است نقش ایفا کند.

درباره‌ی بقیه‌ی عوامل و یا داستان هنوز هیچ اطلاعاتی نداریم اما سال گذشته کوین فایگی رئیس مارول صحبت‌هایی راجع به اینکه فاز بعدی فیلم‌ها بعد از Avengers 4 چگونه خواهد بود انجام داد:

همان‌طور که می‌توانید حدس بزنید اتفاقات زیادی در قسمت سوم و چهارم Avengers خواهد افتاد و چه کسی بهتر از پیتر پارکر می‌تواند دستان شما را بگیرد و به فاز بعدی مارول راهنمایی کند؟

همچنین او گفت: «اتفاقاتی که دو ماه بعد از اتحاد Avengers رخ خواهد داد محور داستان فیلم بعدی Spide-Man خواهد بود.»