تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

تماشا کنید: تیزر مرموز بازی Call of Duty: Black Ops 4

شرکت اکتیویژن ساعاتی پیش تیزری مرموز از بازی Call of Duty: Black Ops 4 در صفحه رسمی توییتر مجموعه منتشر کرد؛ در ادامه با دمو وب همراه باشید.

همان‌طور که پیش‌تر اعلام کردیم شرکت اکتیویژن (Activison) و استودیو «تری‌آرک» (Treyarch) قصد دارند تا در ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه روز پنجشنبه، ۲۷ ازدیبهشت ۱۳۹۷ بصورت رسمی و کامل از بازی Call of Duty: Black Ops 4 رونمایی کنند که احتمالا شاهد نمایش اولین تریلر رسمی و تعدادی تصاویر از گیم‌پلی بازی خواهیم بود. در جدیدترین اخبار بازی و در فاصله تنها چند روز به معرفی رسمی، شرکت اکتیویژن یک تیزر مرموز از این بازی در صفحه توییتر رسمی مجموعه ندای وظیفه منتشر کرده است. در این تیزر چند ثانیه ما شاهد تصاویر عجیب و غریبی هستیم که چیزی نمی‌توان از آن‌ها فهمید و در انتها نیز شاهد لوگوی بازی هستیم. برای مشاهده این تیزر می‌توانید به این لینک مراجعه نمایید.

در خبری مرتبط، صفحه توییتر رویداد E3 تایید کرد که استودیو تری‌آرک قرار است نمایشی از حالت زامبی بازی Call of Duty: Black Ops 4 در رویداد امسال داشته باشد و چندی پیش نیز تصویری از این بخش نیز منتشر شد. در ادامه استودیو تری‌آرک عنوان کرد که ممکن است از سیستم Pick 10 در بخش چندنفره بازی نیز استفاده کند. گفته می‌شود که این بازی نمایش دیگری در رویداد E3 2018 نیز خواهد داشت. لازم به ذکر است که این استودیو همچنین تایید کرد که بازی دارای بخش تک نفره یا کمپین نخواهد بود.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.