تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

تاریخ انتشار دومین بسته‌الحاقی بازی Destiny 2 مشخص شد

استودیو بانجی (Bungie) ساعاتی پیش تاریخ انتشار دومین بسته‌الحاقی بازی Destiny 2 به نام Warmind را مشخص کرد؛ در ادامه با دمو وب همراه باشید.

استودیو بانجی در جدیدترین اخبار بازی، جزییاتی درباره بروزرسانی و محتویات آینده بازی Destiny 2 منتشر کرده است که مشخص می‌کند بسته‌الحاقی بعدی بازی چه زمانی منتشر خواهد شد. طبق اعلام رسمی این استودیو، دومین بسته‌الحاقی این بازی Warmind نام خواهد داشت و در تاریخ ۱۸ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ (۸ می ۲۰۱۸) عرضه خواهد شد. متاسفانه هنوز اطلاعاتی زیادی از محتویات این بسته در اختیار نیست و بانجی قول داده است که در جریان یک لایو استریم که در تاریخ ۴ اردیبهشت‌ماه (۲۴ آوریل) پخش می‌شود، به معرفی رسمی بسته Warmind و محتویات آن بپردازد. تنها چیزی که می‌دانیم این است که در دومین بسته‌الحاقی ما به مکان‌های جدید رفته و با قهرمانان جدیدی روبه‌رو شده و همچنین با دشمنان جدیدی خواهیم جنگید. همچنین طبق اخبار بدست آمده از وبسایت رسمی بانجی، لوت و فعالیت‌های جدیدی نیز قرار است در این بسته معرفی شوند.

عرضه بسته‌الحاقی Warmind با فصل سوم بازی Destiny 2 مصادف خواهد شد. بانجی برنامه‌های خود برای آینده بازی را بروزرسانی کرده و ما همین حالا می‌دانیم که در فصل سوم شاهد اضافه شدن رتبه‌بندی‌ فصلی به بخش Crucible، مسابقات خصوصی یا همان Private، افزایش فضای Vault، پشتیبانی از تجهیز چند Emote بصورت همزمان برای شخصیت خود و غیره خواهیم بود. در تابستان نیز، فصل سوم قرار است که جوایز جدیدی در کنار یک رویداد فصلی جدید، بهبود‌های بخش Faction Rally و غیره به بازی اضافه کند. فصل چهارم بازی Destiny 2 نیز که در ماه سپتامبر سال جاری آغاز می‌شود، محتوایی نظیر مجموعه‌ تجهیزات، تغییراتی در اسلات اسلحه‌ها و غیره را شامل می‌شود.

فصل سوم همچنین قرار است تغییرات بزرگی در این که محتویات Crucible چگونه بکار برده شود، ایجاد کند. تمامی نقشه‌های بسته‌الحاقی جدید بازی به نام Warmind در کنار نقشه‌های بسته‌الحاقی اول یعنی Curse of Osiris بصورت رایگان در Matchmaking بازی برای تمامی بازیکنان در دسترس خواهند بود؛ البته در بخش مسابقات Private برای دسترسی به هر نقشه بسته‌الحاقی باید آن DLC را خریداری نمایید.

بازی Destiny 2 هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.