تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

بخش بتل رویال بازی Battlefield 5 فعلا با ۶۴ بازیکن شروع خواهد شد

یکی از عناصری که همواره سبب شده سری بازی Battlefield در رقابت‌ با سایر عناوین اکشن پیشی بگیرد مقیاس آن است. وسایل نقلیه مختلف، تعداد زیاد بازیکن و نقشه بزرگ از جمله این عناصر هستند. چندی پیش شرکت DICE عنوان کرد که در بخش بتل رویال بازی Battlefield 5 که با نام Firestorm عرضه می‌شود تا ۶۴ بازیکن حضور خواهند داشت. در ادامه همراه دمو وب باشید.

Firestorm، بخش بتل رویال بازی Battlefield 5 قرار است در ۵ مارس (۱۴ اسفند) برای این بازی عرضه شود. به گفته «ریان مک آرتور» مدیر توسعه خدمات آنلاین بازی، هدف فعلی بازی این است که ۶۴ بازیکن درون نقشه‌های بزرگ بازی حضور داشته باشند. به گفته وی، یکی از فاکتورهای اصلی این است که باید شبیه یک میدان نبرد باشد.

با توجه به این گفته «مک آرتور»، بخش بتل رویال بازی به این صورت خواهد بود. البته فارق از تخریب و کشتار، این ژانر همواره دارای وسایل نقلیه است و بر روی کار تیمی نیز تمرکز دارد و اکثر بازی‌ها در این سبک در حال حاضر ۱۰۰ بازیکن را پشتیبانی می‌کنند. به گفته این مدیر شرکت DICE، در حال حاضر این شرکت به دنبال ۶۴ بازیکن است. برای مشاهده سایر اخبار در رابطه با این بازی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.