تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

بازی Overkill’s The Walking Dead در استیم منتشر شد

دیروز، بازی Overkill’s The Walking Dead در استیم برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. با گیم‌نیوز در ادامه همراه باشید.

طرفداران مجموعه مردگان متحرک می‌توانند جدیدترین بازی ساخته شده از این مجموعه را هم‌اکنون از طریق شبکه استیم برای رایانه‌های شخصی خود خریداری کنند. این بازی یک اکشن کو-آپ چهارنفره است که در آن باید با دیگر بازماندگان آخرالزمان برای مقابله با تهدید‌های واشنگتن نابود‌شده همکاری کنید.

بازی Overkill’s The Walking Dead در استیم ۵۹.۹۹ دلار برای دو فصل اول قیمت دارد. این بازی قرار است چند فصل باشد و اولین فصل آن که شامل ۱۰ اپیوزد است هم‌اکنون در دسترس قرار گرفته است. علاقمندان می‌توانند با پرداخت ۷۹.۹۹ دلار، نسخه دلوکس بازی را که شامل بسته الحاقی، آرت‌بوک دیجیتالی و قطعه‌های موسیقی بازی است را خریداری کنند.

Overkill’s The Walking Dead اولین بار در سال ۲۰۱۴ معرفی و تاریخ انتشار آن سال ۲۰۱۶ اعلام شد. از آن زمان این بازی که توسط سازندگان Payday 2 ساخته شده، دو بار تأخیر خورد تا دیروز بالأخره شاهد انتشار آن باشیم. کاربران پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان می‌توانند این بازی را در ۶ فوریه تجربه کنند.