تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

بازیگر فیلم رزیدنت اویل در فیلم Monster Hunter بازی خواهد کرد

به گزارش ورایتی، میلا جووویچ، نقش اصلی کپکام برای فیلم های ریدنت اویل قرار است تا در فیلم Monster Hunter که اقتباسی از این بازی است ایفای نقش کند. کارگردانی این فیلم را پاول ویلیام اسکات اندرسون بر عهده خواهد داشت. کارگردانی این فیلم را پاول ویلیام اسکات اندرسون بر عهده خواهد داشت. او پیش از این چهار فیلم از شش فیلم رزیدنت اویل را کارگردانی کرده و کارگردانی فیلم فراموش‌نشدنی Mortal Kombat محصول سال ۱۹۹۵ را نیز در کارنامه دارد.

اندرسون و تهیه‌کننده‌ی این پروژه، جرمی بولت، این فیلم را در ماه نوامبر سال ۲۰۱۶ و چندماه قبل از اکران فیلم Resident Evil: The Final Chapter معرفی کرده بودند. گفته می‌شود که این فیلم Monster Hunter بودجه‌ی ۵۰ میلیون دلاری خواهد داشت.

تمامی فیلم‌های رزیدنت اویل تاکنون فروش خوبی داشته‌اند. آخرین فیلم این مجموعه یعنی The Final Chapter توانست ۳۱۲ میلیون دلار فروش جهانی داشته باشد و میزان فروش کل فیلم‌های مجموعه یک میلیارد دلار فروش داشته است؛ به همین خاطر ۵۰ میلیون به نظر سرمایه‌گذاری مطمئنی برای کپکام و کنستانتین فیلم خواهد بود.

بازی Monster Hunter: World در تاریخ ۴ ژانویه‌ی امسال برای پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان منتشر شد و با فروش ۷٫۹ میلیون عددی آن تا ماه مارس، موفقیت خارق‌العاده‌ای برای این ناشر محسوب می‌گردد.