تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

اپیک گیمز ساخت Unreal Tournament را رسما متوقف کرد

خبر بد برای کسانی که از رویه‌ی جدید اپیک گیمز با بازی فورتنایت رضایت ندارند این‌که این شرکت حالا تصمیم گرفته که ساخت Unreal Tournament را نیز متوقف سازد.

اپیک که موفقیت خود را عمدتا مدیون این بازی است، حالا در پی موفقیت‌های روزافزون بازی فورتنایت و استقبال زیاد بازی‌کنندگان و منتقدین از این بازی، تصمیم گرفته که ساخت Unreal Tournament را متوقف سازد.

از ماه سپتامبر امسال، اپیک همه‌ی نیروهای خود را برای کار بر روی بازی فورتنایت بسیج کرده و به همین خاطر روند ساخت و توسعه‌ی آنریل تورنومنت را پیگیری نمی‌کند. «تیم سویینی» بنیان‌گذار اپیک گیمز در گفتگویی با ورایتی اعلام کرده است که «آنریل تورنومنت در فروشگاه باقی می‌ماند اما ما به صورت فعال به توسعه‌ی آن مشغول نیستیم.»

خبری که به مذاق طرفداران آنریل خوش نیامده و در عوض طرفداران فورتنایت را به آینده‌ی هیجان‌انگیزتر این بازی بتل رویال خوش‌بین‌تر کرده است.

اپیک گیمز اخیرا از فروشگاه دیجیتالی خود نیز رونمایی کرده است و اطلاعات بیشتر از این فروشگاه را در TGA منتشر خواهد کرد.

سویینی همچنین اشاره داشته که اپیک اخیرا با GOG همکاری جدیدی را آغاز کرده و قصد دارد برخی از بازی‌های قدیمی خود را به این فروشگاه بسپارد. بنابراین باید به زودی منتظر عرضه‌ی برخی عناوین خاطره‌انگیز اپیک در فروشگاه GOG برای پی‌سی باشیم.

آنریل تورنومنت یک بازی تیراندازی اول شخص است که در سال ۱۹۹۹ اولین قسمت آن منتشر شد. در سال ۲۰۱۴ اپیک اعلام کرد که برای انتشار قسمت بعدی این بازی آماده می‌شود، اما خیلی زود منابع ساخت این بازی به سمت فورتنایت سوق داده شدند.

آخرین آپدیت بازی آنریل تورنومنت در سال ۲۰۱۷ عرضه شد. این طور که مشخص است به این زودی‌ها خبری از آپدیت جدید برای آنریل تورنومنت نیست. اپیک ساخت Unreal Tournament را متوقف کرده است و از این پس احتمالا خبرهای بیشتری از فورتنایت خواهیم شنید.